Łysica Akamit Bodzentyn - Orlicz Suchedniów 6:2

Łysica Akamit Bodzentyn - Orlicz Suchedniów 6:2 (1:1)

bramki:
Łukasz Ubożak 8, Szymon Michta 50, Marek Gołąbek 55, 67, 73, Piotr Gardynik 90 - Krystian Żakowicz 12, Przemysław Kania 84.

Łysica: Dymanowski - Cichoń, Kardas, Gołąbek, Kozubek - Gariga, W. Kucała, Paprocki, Ubożak - D. Gardynik, P. Gardynik oraz Ścisłowicz, Szymoniak, Płusa, T. Grunt, Mojecki, Pawłowski, Wojtal, Grzegorski.
Orlicz: Shram - Kubiec, Dulęba, Rogulec, Bator - D. Kania, Nowak, Łozniak, Piwowar - Moskal, Żakowicz oraz Maciej Banaczkowski, Marek Banaczkowski, Kałka, Nocel, Tusznio, P. Kania, Szołdra, P. Imiela.

Przegraną 2 do 6 zakończył się sparing z Łysicą Bodzentyn. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Krystian Żakowicz i Przemysław Kania. Nasz zespół zaprezentował się dobrze mimo porażki. Do przerwy utrzymywał się wynik 1-1 i gra była wyrównana. Mimo że Łysica ma aspiracje II ligowe to nasza drużyna zbudowana przede wszystkim na wychowankach, naprawdę pokazała wolę walki i chęć gry. Po przerwie trenerzy dokonali szereg zmian, dali szanse gry nowym zawodnikom z drużyny juniorów trenera Mariusza Mika, wypadli oni równie dobrze jednak Łysica wygrała to spotkanie.