sobota, 29 września 2012

Porażka z Łagowem

ŁKS Georyt Łagów – Orlicz Suchedniów 4:2 (3:2). Roman Kowalski 7, Szymon Bochniak 35, 65 z karnych, Damian Gil 40 - Radosław Wilk 2, Michał Kubiec 20 z karnego.

Łagów: Dudek – Szachowicz, Jaworek, Kowalski, Arczewski – Piotrowicz, Gryz (88 Dziarmaga), Kamiński, Włodarczyk – Bochniak (75 Brudek), Gil (82 Wasik).

Orlicz: Shram – Skarbek, Barucha, Łozniak, Bator – Hajduk, Abdalla (75 Fathy), Kubiec, Michta – Wilk, Żakowicz (50 D. Kania).
 Mecz w Łagowie obfitował w bramki, połowa z nich padła z rzutów karnych. W 2 minucie goście objęli prowadzenie po strzale Radosława Wilka. Łagów wyrównał pięć minut później za sprawą Romana Kowalskiego.

Po 20 minutach znów cieszyli się suchedniowianie. Michał Kamiński zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i sędzia podyktował "jedenastkę” dla Orlicza, którą wykorzystał Michał Kubiec. Przyjezdni radowali się prowadzeniem tylko kwadrans. Patryk Barucha sfaulował w "16” Szymona Gryza, tym razem arbiter podyktował karnego dla ŁKS. Szymon Bochniak nie zmarnował okazji. Przed przerwą Orlicz dostał gola "do szatni”, skarcił go były zawodnik suchedniowian Damian Gil.

Gospodarze ustalili wynik na 4:2 w 65 minucie. Znów faulowany w polu karnym był Gryz, "jedenastkę” ponownie wykorzystał Bochniak. Łagowianie odnieśli pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, przełamali też fatalną serię czterech porażek z rzędu.